W1CL0C-P04MCC0-2500
ODU
Product No:
W1CL0C-P04MCC0-2500
User Guide
Cable Opening 0.079" ~ 0.098" (2.00mm ~ 2.50mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C