W21F1C-P06MFG0-450S
ODU
Product No:
W21F1C-P06MFG0-450S
Description:
ODU MINI-SNAP PLUG, R/A, SZ 1, S
User Guide
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 333V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C