W22L0C-P14MFD0-620S
ODU
Product No:
W22L0C-P14MFD0-620S
User Guide
Cable Opening 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 6A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C