W23F1C-P27LFG0-950S
ODU
Product No:
W23F1C-P27LFG0-950S
Description:
ODU MINI-SNAP PLUG, R/A, SZ 3, S
User Guide
Cable Opening 0.354" ~ 0.374" (9.00mm ~ 9.50mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 300V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C