W30F2C-P04NFG0-5000
ODU
Product No:
W30F2C-P04NFG0-5000
User Guide
Cable Opening 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Voltage Rating 300V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C