W3A43C103KAT2A
KYOCERA AVX
Product No:
W3A43C103KAT2A
Description:
CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0612
User Guide
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000pF