W3A45C223KAT2A
KYOCERA AVX
Product No:
W3A45C223KAT2A
Description:
CAP ARRAY
User Guide
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Temperature Coefficient X7R
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series IPC
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.022µF