W3F11A2208AT3A
KYOCERA AVX
Product No:
W3F11A2208AT3A
Description:
CAP FEEDTHRU 22PF 100V 1206
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
Tolerance -20%, +50%
Thread Size -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.050" (1.27mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 300 mA