WLTM1225QLR039FYR
Littelfuse Inc.
Product No:
WLTM1225QLR039FYR
Description:
2T WLTM1225 3W 50PPM 39 MOHM 1.0
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Ratings -
Resistance 39 mOhms
Power (Watts) 3W